Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.

Amstrad CPC İçin Yepyeni Bir Oyun: Vespertino!

Kapat
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

  Amstrad CPC İçin Yepyeni Bir Oyun: Vespertino!

  Batman Group, 'Vespertino' adlı bir yarış oyunu üzerinde çalışıyor; bu oyun Amstrad CPC'yi en iyi 8-bit platform olarak taçlandıracak! Evet, gerçekten şaşırtıcı Pinball Dreams’i Amiga’dan Amstrad CPC'ye taşıyan ve 28 yılldır çeşitli prodüksiyonlarda çalışan ekipten, hepsini gölgede bırakacak yeni bir oyun geliyor!

  Click image for larger version Name:	Vespertino.jpg Views:	1 Size:	70.7 KB ID:	203


  Batman Grubu'nun verdiği bilgilere göre, aşağıdaki video Amstrad CPC üzerinde çekilmiş. Oyunun 16-bit performansı sunacağı, 3D CRTC-FX Motor, 25fps, Full Overscan, True Speed Feeling özelliklerine sahip olacak. Geliştirilmiş Video modları, PRI teknolojisini , UFD Sprite'lara ve en büyük 8-bit OST'ye sahip olacak oyun, CPC'nin sınırların zorlayacak. Oyunun tüm modellerde çalışması hedefleniyor.

  Konu wolfiem tarafından (https://www.commodore.com.tr/member/4-wolfiem Saat 18-09-2019, 12:16 ) değiştirilmiştir.

  #2
  İnanılmaz görünüyor, 8 bit cihazlar için yapılmış en başarılı oyun geliyor olabilir. Şu adamlar 80'lerde Amstrad'a oyun geliştiriyor olsaydı, herhalde tüm dünya Amstrad kullanıyor olurdu.

  Yorum yap


   #3
   Tamamlayacaklar mı? Ya da ne zaman tamamlarlar bilmiyorum ama eğer bahsettikleri gibi bir oyun çıkarsa inanılmaz olur. Tabiki oyunun stok cihazlarda o performansla çalışacak olması biraz kandırmaca. Çünkü oyunu kartuş olarak çıkarmayı ve bazı donanım limitlerini (örn. memory) o sayede aşmayı planlıyorlarmış. Ama ne olursa olsun, bunca yıl sonra üretilecek bu oyunu keyifle oynanacağımız kesin

   Yorum yap

   Hazırlanıyor...
   X